מנגינה וריתמיקה הן חלק מצורות התקשורת הראשונות שלנו. עוד לפני שפגשנו בעולם החיצון, כבר מהבטן צלילים משפיעים על תנועת עוברים וקצב פעימות הלב. ההשפעה המיטיבה של מוזיקה וצלילים על חיינו והתפתחות ילדים נוגעת בתחומים רבים,קוגנטיביים, תפקודיים ורגשיים כאחד. כאשר החוויה במפגש עם הכלי היא חוויה של הצלחה, נבנה ביטחון וישנה פניות ופתיחות להתנסויות חדשות נוספות וללמידה.

המוסיקה והצלילים מסייעים בביטוי רגשי ומתאימים גם במצבים של קושי בהבעה מילולית, כמו עם ילדים קטנים. הנגינה האישית מבטאת את המצב הרגשי, משחררת מחשיבה ליניארית ומסייעת בפורקן.

בעבודה קבוצתית, הצלילים משמשים כמרכז לקבוצה, מאפשרים תקשורת בין המשתתפים ומביאים לתשומת לב משותפת אשר מקרבת בין המשתתפים. התקשורת דרך הצלילים יוצרת ריכוז והתייחסות אחד לשני מתוך חיבור וקשב עמוק.

IMG_9782.jpg

אוהבים צלילים?

רוצים שהילדים יחשפו לנגינה?

מקווים לנגנן יחד ולא ממש יודעים מאיפה להתחיל?

מחפשים לאיזה כלי הילדים מתחברים?

קיבלתם כלי נגינה והם שוכבים בערמת המשחקים?

בואו להתנסות יחד!

היכרות עם מגוון כלי נגינה אינטואיטיביים דרך מקצבים וסיפורים. לכל כלי יש תנועה, מקצב, רשרוש או הדהוד והנגינה עליו יכולה להיות משחק בלי תווים או תוכנית מראש. נגלה ביחד מקצבים ונרגיש את ההשפעה של הצלילים השונים על הגוף שלנו. הצלילים יהוו לנו צורת תקשורת ודרכם נתנסה בהקשבה, מענה ושיח שאיננו מחייב מילים.

משייקרים, דרך קסילופונים שונים, תופים ותופי לשונות מוארים. כלי הנגינה מספקים פידבק מיידי למגע ותנועה וכך ילמדו אותנו על העוצמות שלנו, יסייעו בפיתוח קשר יד עין אצל ילדים צעירים ויחברו בין המשתתפים.

הסדנה מאפשרת התנסות עם מגוון רחב של כלי נגינה ומספקת חוויה של הצלחה, גם ללא כל ניסיון מוזיקלי קודם.

IMG_9679.jpg

אנחנו קרן וערן, חיים, יוצרים ומגדלים יחד.​​​​​​​

מנחים סדנאות יצירה, תנועה ונשימה בליווי צלילים חיים: כלי מקצב, אוברטונים ושלל כלים אינטואיטיביים ומתאימים כלי נגינה טיפוליים, מדיטטיביים והתפתחותיים. 

ערן חי ונושם את עולם המוזיקה ומאז שהתאהב בתופי הלשונות מפיץ את הבשורה דרך סדנאות ונגינה אינטואיטיבית. קרן מטפלת בהבעה ויצירה ותטא הילינג, מנחת סדנאות יצירה והעמקה לקהלים שונים.     

יחד, אנו יוצרים מרחב של צלילים קסומים ותראפיה ובמסע אחר חיפוש של כלים אינטואיטיביים מרפאים נוספים.

יום ראשון, ה- 9/12/18

בשעה 11:00 לגילאי 3-9

אחוזה 15ב' כרכור

עלות סדנה לילד והורה 60 ש"ח

השתתפות לכל אח נוסף 10 ש״ח

מספר המקומות מוגל על מנת להבטיח תשומת לב מירבית לכל ילד 

להבטחת מקום בסדנה הרשמו כאן והסדירו תשלום מראש.

נשמח לשמוע מכם

לכל שאלה, התייעצות או הארה

ערן 052-3617519 | קרן 054-2200079

תודה רבה! הודעתך נשלחה